Twenterit

Wolfkaterweg 72 7554pn Beckum Wolfkaterweg 72, Beckum, Nederland

ong. 90 km. 11.00 uur koffie, vertrek om 12.00 uur info Roy Scholten email scholten1970@hotmail.com

Bloembollenrit

Vertrek om 13.00, Nieuwstraat 13, Nieuw-Vennep Info: Frans Hendriks email: f.h.m.hendriks@online.nl

John Bull Rally

Ter Loo, Kareelstraat 21, 1674 Bellingen Kareelstraat 21, Bellingen, België

info: www.bsaoc.be

Maas en Waalrit

Den Dam 2 in Ravenstein Den Dam 2, Ravenstein, Nederland

Maas en Waal rit zondag 5 mei Inkom 10.30 uur tot 11.30 uur den dam 2 5358NZ Huisseling. Parkeerruimte voor aanhangers aanwezig. Start 11.30 uur. Omdat Nederland de laatste 100 […]

BSA Monstertoer

Start camping de Bocht in Oirschot (voorinschrijving verplicht) info: Klaas Wezel email: klaas.wezel@gmail.com

2e B40 Heuvelrugrit

Café Restaurant De Engel Markt 26, Wijk bij Duurstede, Nederland

Café restaurant de Engel Markt 20 , 3961BC Wijk bij Duurstede                                                    10.00 uur verzamelen 11.00 uur vertrekken Info: H. De Cock Email: Hadeco@gmail.com

Noordertreffen

Camping Boetn toen Hoofdweg 76A, Pieterburen, Nederland

Camping Boetn toen info: Hans de Cock Hoofdweg 76a, Pieterburen email: pr-officer@bsa-oc.com

Veluwerit

Eikbosserweg 37, 8076PD Nunspeet Eikbosserweg 37, Nunspeet, Nederland

Info Jan van der Zee MC Nunspeet, Eikbosserweg 37 Nunspeet email: j.van.der.zee@hccnet.nl

Goldstar treffen

info: Klaas Wezel/Aad Otte Nadere info volgt email: klaas.wezel@gmail.com

Brabantrit

info: Patricia van der Maade Nadere info volgt email:pvdmaade@hotmail.com

Limburgrit

limburg Limburg, Nederland

(op een zaterdag, voorafgaand kamperen mogelijk) Info: Marcel Leuven m.m.g.w.leuven@gmail.com Nadere info volgt

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

We sturen regelmatig nieuwsbrieven met actuele informatie en aankomende evenementen

De nieuwsbrief is alleen bestemd voor leden van de BSA-OC Nederland.

Je bent succesvol ingeschreven